Demirkol Hukuk Bürosu, 1997 yılında İstanbul Barosu Avukatlarından Av. Özel DEMİRKOL tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Halihazırda hukuksal hizmetlerimizi İstanbul Güngören’de bulunan ofisimizden sürdürmekteyiz.
Hukuk Büromuz, alanında uzman ve dinamik kadrosu ile yerli ve yabancı kişi ve kuruluşlara geniş hizmet yelpazesi ile danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Özellikle İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Şirketler Hukuku ve Hukuki Danışmanlık, Uluslararası Ticaret ve Sözleşmeler Hukuku, Medeni Hukuk, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, Tüketici Hukuku, Rekabet Hukuku, Sigorta ve Tahkim Hukuku dallarında uzmanlaşmıştır.
Büromuzda ; yerli ve yabancı müvekkillerimize “en doğru çözüm” bakış açısı ile hizmet vermeye özen gösterilmektedir. Bu çerçevede dava, danışmanlık ve icra departmanları olarak yapılanmış ve her departmanda alanında uzman ve tecrübeli avukatlar ile çalışılarak etkin sonuçlara ulaşmak ilke edinilmiştir. Hukuk Büromuz bünyesindeki;

12 Avukat,

6 Stajyer Avukat,

7 İcra takip elemanı,

1 Yönetici Asistanı,

2 Muhasebe–Finans Sorumlusu,

2 Yardımcı Personel

ile birlikte toplam 30 kişilik bir kadro ile en doğru, hızlı ve etkili çözüm yolunu sunarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.